Share

Mannskapsliste

Her er oversikt over arbeidsoppgaver og tider. Dersom du ikke kan stille på det tidspunktet du er satt opp, så kontakt Eline Dahl eller Inger Line Brath: 997 16 402

Mannskapsliste dressur

Navn

Oppmøte

Stevneleder

Inger Line Brath

hele stevnet

Ansvarlig forberedelser før stevne

Inger Line Brath

hele stevnet

Kioskansvarlig

Kirsten Martinsen

hele stevnet

Parkeringsansvarlig

Marita

hele stevnet

Ansvarlig skilting

Nina Rief

hele stevnet

Ansvarlig harving/vanning av banen

Nina Rief

hele stevnet

Sekretariat/HP registrering, startlister m.m.

Helene Hammerstad

hele stevnet

Høytalere, strøm, printer, pc, walki talki m.m.

Eline

hele stevnet

Premier og rosetter

Helene Hammerstad

hele stevnet

Mannskapslister

Eline

hele stevnet

Rydde/koste ansvarlig

Marita

hele stevnet

Ansvarlig bane/rail

Therese S Andersen

hele stevnet

hente/bygge raiel

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

hente/bygge raiel

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

hente/bygge raiel

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

hente/bygge raiel

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

hente/bygge raiel

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

hente/bygge raiel

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

hente/bygge raiel

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

Rydde/koste

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

Rydde/koste

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

Rydde/koste

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

Rydde/koste

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

Rydde/koste

ALLE

Oppmøte fredag fra kl 17

Mannskapsliste på stevnedagen

Oppmøte kl 1 - 4 kl 08:00

Oppmøte klasse 5 - 8 kl 15:15

Stevne leder

Inger Line Brath

Inger Line Brath

Speaker

Inger Line Brath

Inger Line Brath

Stewart

Kristin Høst Grønvold

Kristin Høst Grønvold

Dommer

Marianne Halvorsen

Marianne Halvorsen

Dommer

Vibeke Bongo

Vibeke Bongo

Domme

Signe Halvorsen

Signe Halvorsen

Skriver

Eli Gjørve

 

Skriver

Line Kloster

 

skriver

 

Madeline Hammerstad

Portåpner

Liv Belsby

 

Portåpner

 

Line Lorentzen

Anridning

Kikki

 

Anridning

 

 

Premieutdeling /Sermonimester

Therese S Andersen

 

Premieutdeling /Sermonimester

 

Eline

Møkking

Liv Belsby

 

Møkking

 

Line Lorentzen

Parkering

Kjæreste Johanne

 

Parkering

 

 

Kiosk

Kirsten Martinsen

Therese S Andersen

Kiosk

Wenche Nordby

 

Sekretariat

Helene Hammerstad

Helene Hammerstad

Sekretariat

Ingvild Lillefjær

Kirsten Martinsen

Dommerprot/resultatlister

Johanne

 

Dommerprot/resultatlister

 

Pia Bruhn

Mannskap etter stevne

Oppmøte etter siste klasse

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Therese S Andersen

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Ragna Tørstad

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Andrea Skar  Mjønes

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Wenche Nordby

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Marte Løberg

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Line Kloster

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Silje Stubø

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Line Lorentzen

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Eline

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Pia Bruhn

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Therese S Andersen

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Madeline Hammerstad

 

Rydde rail/kjøre til Brenna/rydde og koste

Kirsten Martinsen

 

Oppgjør, rapporter m.m.

Helene Hammerstad

 

Ekstra informasjon