Share

Helgen 14.-15. september ble lag-NM dressur avholdt på Fredriksborg ridesenter. SØRK stilte to lag, for første gang i klubbens historie! Da alle programmer var ridd, endte lagene på 8. plass og 14. plass!

 

Astrid Tveit, Caroline Kaspara Johansen, Marte Moan, Sofia Seim, Kaja Tharaldsen Olsen, Frederikke Tretli og Camilla Kalseth (ikke på bildet) representerte SØRK i lag-NM!

 

Lag 1 besto av Camilla, Sofia og Kaja, mens lag 1 besto av Astrid, Caroline, marte og Frederikke. Vi er veldig fornøyd med at klubben vår ble presentert på en super måte! Alle jentene viste frem god ridning og lagånd, og det ble ridd mange gode programmer i løpet av helgen.

 

Toppen av kransekaka sørget allikevel Kaja og Lord Falcor for, de ble nr 3 begge dager i FEI innledende program og FEI lagprogram for junior!

 

Gratulerer med et flott lag-NM, mange fine individuelle prestasjoner, og plasseringer til Kaja!

Ekstra informasjon