Nyheter fra klubben høsten 2020

Published by Sørkedalen Rideklubb on

Her kommer flere nyheter fra klubben høsten 2020! Vi har etablert et nytt spennende samarbeid om sport og rekruttering, og vi har nye samarbeidsavtaler på plass som gir våre medlemmer gode rabatter på attraktive varer. Og det blir ny runde med klubbklær!

Sport og rekruttering

SØRK har inngått et samarbeid med Tanum rideskole avdeling Stubberud. SØRK og rideskolen på Stubberud ønsker å samarbeide for å bedre det sportslige og sosiale tilbudet for alle som driver med hestesport i Sørkedalen, med et spesielt fokus på rekruttering og aktivisering av barn og ungdom, samt ryttere med funksjonshemning. Vi gleder oss til samarbeidet, og ønsker Stubberudryttere velkommen til klubben! 

Smartstall og Løwenborg

Klubben har inngått avtaler med hestesportsforretningene Smartstall og Løwenborg. Våre medlemmer får nå 15% på varer på Smartstall og 10% på Løwenborg!

Klubbklær

Det blir ny runde med klubbklær! Tidligere har vi hatt stevnedekken, sjabraker, vester, fleecejakker og boblejakker med SØRK-logo. Vi jobber nå med å utarbeide nytt tilbud.

Følg med her på www.sork.no, mer informasjon kommer i ukene fremover!

Categories: Klubbnytt

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *